Demoiselle La Parisienne (1,5l)

Demoiselle La Parisienne (1,5l)

A je to tu! Ako chutí Paríž? Chcete sa stať Parížankou? Náš spevák spieva « milióny ciest ». Tu je jedna z nich. Priam umenie, ktoré Vás bude dobýjať, no nakoniec Vás asi aj zvedie. My Vám ju ponúkame dokonca vo veľkom formáte – 1,5l. Pretože jej nikdy nie je dosť...

170 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Vranken

Chválená mnohými. Získala si srdcia laikov i profesionálov. La Parisienne, dáma veľkého pátosu vždy zvíťazí. Demoiselle La Parisienne je obrazom svojho mena. Typický charakter. Prezentované v jedinečnej fľaši inšpirovanej secesiou. Pocta majstrovi menom René Lalique, ktorého fľaša dostala meno Parížanka.

Šumivý svetložltý odtieň odhaľuje aj svetlozelené odrazy súvisiace s prítomnosťou Chardonnay. Unikátna zmes bielych kvetov a citrusových plodov. Toto cítime. A k tomu si nechajte vychutnať mierne kyslasté tóny citrónu i mandarínky. Trošku vanilky, trošku závanu čerstvého sladkého pečiva.

Symbol elegancie a rafinovanosti, akým je aj samotný Paríž, mesto svetiel. Ideálne champagne ako aperitív, ale napríklad aj s ustricami. Bude svetlom vášho soirée.

Hodnotenie ED: 18/20

Apelácia: Champagne
Odroda: Chardonnay, Pinot noir
Alkohol: 12%
Objem: 1500 ml

ED

Prihlásenie

Vhodné iba pre bonvivánov starších ako 18 rokov.
Máte viac ako 18 rokov?