Moët Ice Impérial

Moët Ice Impérial

Na Slovensku asi najznámejší. Oui, už ho mal asi každý, vážme si ho aj po rokoch, stále má svoje niveau. A my do Epernay chodíme pravidelne. Vytvorený v roku 1869 firmou - Maison - Moët & Chandon, ikonické šampanské jedinečného štýlu. Paletou chutí a vôní. V prevedení ICE ako súrodenec klasika Moët Impérial.

62 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Moët & Chandon

Moët Ice Impérial je prvé a jedinečné šampanské, ktoré bolo vytvorené k degustácii s ľadom. Stále však zostáva verný štýlu Moët & Chandon. Ten sa vyznačuje ovocnosťou a elegantnou zrelosťou.

Silná farba, priam hlboko zlatá. Jantárové odlesky. Intenzívny ovocný buket v sebe ukrýva tropické ovocie (mango, guava), významná je i nektarínka a akcent červených bobúľ ako malina či čerešňa. Veľkorysé podnebie spája okrúhlu sviežosť a chuť čerstvého ovocného šalátu. Sladkosť karamelu a cukroviniek. Na záver tóny grepu a zázvoru.

Servírujte pri teplote 7 – 8 °C s troma kockami ľadu na pohár. Tiež ho môžete použiť na prípravu sviežeho nápoja. Je dostupné iba sezónne, obvykle od mája do septembra, každý rok do vyčerpania zásob.

Hodnotenie ED: 16,5/20

Apelácia: Champagne
Odroda: Pinot Noir (40-50%), Pinot Meunier (30-40%), Chardonnay (10-20%)
Alkohol: 12%
Objem: 750 ml

ED

Prihlásenie

Vhodné iba pre bonvivánov starších ako 18 rokov.
Máte viac ako 18 rokov?